Індівідуальне навчанняВибираючи індивідуальні заняття ви можете займатися з максимальним комфортом.

Гарантований індивідуальний підхід та облік Ваших особливостей забезпечать найвищу результативність навчання.

Застосування найсучасніших методик забезпечує максимально ефективний розвиток Ваших здібностей та дозволяє вивчати іноземну мову, враховуючи також культурні особливості країни мови, що вивчається. Для бажаючих навчатися індивідуально надається можливість освоїти англійську, німецьку, французьку, іспанську, італійську, польську, китайську мови, а також російську як іноземну.
Ми підберемо індивідуальну програму навчання в залежності від рівня, цілей та потреб учня. У процесі навчання за бажанням слухача програма може коригуватися.

Поряд із загальним розмовним або діловим курсом можна скористатися комбінованою програмою, що поєднує в собі елементи загально-розмовного та бізнес-курсу.

Незамінні індивідуальні заняття для людей, які мають намір у стислий термін вирішити певні мовні проблеми. Цілі можуть бути різні, наприклад, термінова підготовка до ділової поїздки за кордон, зустріч з іноземними партнерами, інтерв'ю при влаштуванні на роботу, туристична поїздка та інше.
На індивідуальній основі здійснюється підготовка до складання Міжнародних іспитів, вступних іспитів до ВНО.

Індивідуальна форма навчання дозволяє займатися за спеціалізованими програмами навчання, що враховують професійну сферу діяльності.